100 în stoc
177,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Material carcasa | Plastic |
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.7-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 0.88 kg |
| Inaltime | 24.00 cm |
| Latime | 16.00 cm |
| Adancime | 23.00 cm |
Nu există recenzii încă.