HDD intern WD, 3.5″, 12TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 256MB, Surveillance HDD
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Purple IntelliPower, 12TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
4.043,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 256MB |
| Capacitate HDD intern | 12 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| HDD capacity | 12 TB |
| Shock sensor | Yes |
| Power consumption (write) | 6.6 W |
| Power consumption (idle) | 5.6 W |
| Power consumption (read) | 6.6 W |
| HDD size | 3.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.