Monitor 23.8″ HP P24 G5, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1000:1 static / 8000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x VGA/ 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4, Tilt: -5 to +23°, VESA 100×100, Black
Monitoare LED
Monitor 23.8" HP P24 G5, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9,
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.062,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HP |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Display port_OLD | Da |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 0.5ms GTG |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Pixel density | 93 ppi |
| Backlight type | Edge LED |
| Weight (with stand) | 3.78 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| Width (with stand) | 538.9 mm |
| Depth (with stand) | 180.5 mm |
| Width (without stand) | 538.9 mm |
| Depth (without stand) | 51.4 mm |
| Height (without stand) | 323.6 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Horizontal scan range | 30 – 86 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1241671 |
| Height (with stand) | 397.9 mm |
Nu există recenzii încă.