| General | |
| Recomandat pentru |
Grafica
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
2560 x 1440 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
350 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
109 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2331 mm
|
| Standarde |
sRGB: 100% Coverage
DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare |
Negru/Argintiu
|
| Putere consumata |
20 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
Da
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Picior pivotant |
-90/+90
|
| Ecran pivotant |
90 grade
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
2
|
| USB |
2x USB 3.2
|
| USB Type-C |
2
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell U2722D, 27inch, IPS QHD, 5ms, 60Hz, alb
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.689,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| LFD-Segment | Standard |
| Tip panel_OLD | QHD IPS |
| LFD-Resolution | QHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Front bezel colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Market positioning | Home |
| HDCP version | 1.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Feet colour | Silver |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| HD type | Quad HD |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Response time | 8 ms |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Horizontal scan range | 30 – 90 kHz |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000:1 |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Pixel density | 108.78 ppi |
| Vertical scan range | 49 – 76 Hz |
| Power consumption (average) | 20 W |
| Power consumption (PowerSave) | 16.11 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 414149 |
| Width (with stand) | 611.3 mm |
| Height (with stand) | 535.1 mm |
| Weight (with stand) | 6.19 kg |
| Width (without stand) | 611.3 mm |
| Depth (without stand) | 49.5 mm |
| Height (without stand) | 352 mm |
| Weight (without stand) | 4.38 kg |
| Bezel width (side) | 7.3 mm |
| Bezel width (top) | 7.3 mm |
| Bezel width (bottom) | 9.05 mm |
Nu există recenzii încă.