MONITOR SAMSUNG LS27BG650EUXEN 27 inch, Curvature: 1000R , Panel Type:VA, Resolution: 2,560 x 1,440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rat e:240Hz,Response time GtG: 1 ms, Brightness: 350 cd/m², Contrast (static): 2500: 1, Contrast (dynamic): Mega DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut(NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 95% DCI, Colours: 1B, speakers 5W x 2,Adjustability: Tilt: -9.0º(± 2°) ~ 13.0º(± 2°), Height Adjust: 120.0 ±5.0, Pivot: -92.0º ~ 92.0º, Swivel: -15.0º ~ 15.0º, Connectivity: 2xHDMI2.1, 2x USB 3.0, 1x Rj-45, 1xDisplayPort 1.4, Headphone out, VESA:100×100
Monitoare LED
MONITOR SAMSUNG LS27BG650EUXEN 27 inch, Curvature: 1000R , Panel Type:VA,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.863,99lei
Stoc epuizat
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
|---|---|
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 240 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| MNT-Color | Black |
| Tip panel_OLD | VA QHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DVI port | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Game mode | Yes |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Remote control included | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Built-in KVM switch | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| HD type | Quad HD |
| Colour gamut | 95% |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Remotely operated | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Weight (with stand) | 6.4 kg |
| Depth (with stand) | 311.1 mm |
| Dial point | Yes |
| DisplayPort cable length | 1.5 m |
| Illuminated stand | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 61 kWh |
| Smart modes | Dynamic, Graphics, Movie, Standard |
| Illuminated stand colour | RGB |
| Swivel angle range | -9 – 13° |
| Tilt angle range | -15 – 15° |
| Power consumption (average) | 38 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1318286 |
| Width (with stand) | 615.8 mm |
| Height (with stand) | 578.3 mm |
| Width (without stand) | 615.8 mm |
| Depth (without stand) | 165.6 mm |
| Height (without stand) | 384.4 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.