| Tip carcasa | Middle Tower |
| Putere sursa | 1000 W |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Sistem de racire procesor | Lichid |
Desktop PC
Desktop Gaming Alienware Aurora R10, AMD Ryzen 7 5800X, 32GB
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
28.362,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Model GPU | RTX 3080TI |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 10 Pro |
| Format desktop | Tower |
| Producator Procesor | AMD |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Unitate optica | Nu |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate stocare | 3 TB |
| Tip procesor | AMD Ryzen 7 |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 3.2 Gen 2 | Nu |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 Gen 1 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Numar thread-uri | 16 |
| Max TDP | 105 W |
| Tehnologie de fabricatie | 7 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa | 4.7 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Model Procesor | 5800X |
| Slot m.2 | N/A |
| Tip stocare | SSD + HDD |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | N/A |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| HDD | 2TB |
| Destinat pentru | Gaming |
| SSD | 1TB |
| Sistem Operare | Windows 10 Pro |
| Model placa video | RTX 3080 Ti |
| Tip | DDR4 |
Nu există recenzii încă.