| Tip | HDD |
| Capacitate | 500 GB |
| Viteza HDD | 5400 rpm |
| Buffer | 16 MB |
| Interfata | SATA 3 |
| Format | 2.5 inch |
| Latenta | 5.5 ms |
| Rata de transfer | 140 MB |
| Nivel zgomot | 17 dB |
Hard disk-uri laptop
HDD Laptop WD Blue 500GB, 5400rpm, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
284,99lei 445,99lei
Stoc epuizat
| Buffer | 8MB |
|---|---|
| Hybrid-SSHD | No |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 |
| Capacitate HDD laptop | 500 GB |
| Viteza rotație HDD laptop | 5400 rpm |
| Buffer HDD laptop | 128 MB |
| Interfață HDD laptop | SATA III |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.