HDD intern WD, 3.5, 18TB, Purpel Pro Surveillance , 3.5, SATA3, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD 18TB, 7200 RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
26 în stoc
3.498,99lei
26 în stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Buffer HDD intern | 256MB |
| Capacitate HDD intern | 18TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| Start/stop cycles | 600000 |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Power consumption (read) | 6.3 W |
| Power consumption (write) | 6.3 W |
| Shock sensor | Yes |
| HDD capacity | 18 TB |
| Power consumption (idle) | 5.9 W |
| HDD size | 3.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.