HDD intern WD, 3.5, 4TB, Red Plus NAS, 3.5, SATA3, 5400rpm, 128MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Red 4TB, 5400RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.367,99lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 5400 rpm |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD capacity | 4 TB |
| Non-operating shock | 300 G |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Mean time to failure (MTTF) | 1000000 h |
| Power consumption (read) | 4.8 W |
| Power consumption (write) | 4.8 W |
| Power consumption (idle) | 3.1 W |
| Noise level (idle) | 25 dB |
| HDD size | 3.5 |
| Capacitate HDD intern | 4 TB |
| Buffer HDD intern | 128 MB |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.