HDD intern WD, Purple, 3.5″, 12TB, SATA3, 7200 RPM, 256MB, Surveillance HDD
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Purple 12TB, 7200 RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.747,98lei
Stoc epuizat
| Buffer HDD intern | 256MB |
|---|---|
| Capacitate HDD intern | 12 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Non-operating shock | 250 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Storage drive adapter included | No |
| HDD capacity | 12 TB |
| HDD sustained transfer rate | 245 MiB/s |
| Workload rate limit | 360 TB/year |
| Power consumption (write) | 6.6 W |
| Power consumption (idle) | 5.6 W |
| Power consumption (read) | 6.6 W |
| HDD size | 3.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.