HDD intern WD, 3.5″, 6TB, SATA3, 7200rpm, 256MB, Black
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD 6TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.766,99lei
Stoc epuizat
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| Interfata HDD intern | SATA III |
| HDD capacity | 6 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 300000 |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Non-operating shock | 300 G |
| Storage drive adapter included | No |
| Power consumption (read) | 9.1 W |
| Power consumption (write) | 9.1 W |
| HDD sustained transfer rate | 227 MiB/s |
| Power consumption (idle) | 7.1 W |
| HDD size | 3.5 |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 6 TB |
| Operating shock | 30 G |
| Power consumption (standby) | 1 W |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.