HDD intern WD, 3.5″, 10TB, RED PRO, SATA3, 7200rpm, 256MB
Hard Disk-uri Desktop
HDD WD Red PRO, 10TB, 7200RPM, SATA III
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.423,99lei
Stoc epuizat
| Interfata HDD intern | SATA III |
|---|---|
| HDD capacity | 10 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD average transfer rate | 240 MB/s |
| Power consumption (read) | 5.7 W |
| Power consumption (write) | 5.7 W |
| Power consumption (idle) | 2.8 W |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| HDD size | 3.5 |
| Capacitate HDD intern | 10 TB |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Operating shock | 65 G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.