HDD intern WD, Gold, 3.5″, 16TB, SATA3, 7200 RPM, 512MB
Hard Disk-uri server
HDD intern WD Surveillance Gold, 3.5", 16TB, SATA3, 7200 RPM,
Producator:
Wd
Disponibilitate:
9 în stoc
4.718,00lei
9 în stoc
| Producator | WD |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Interfață HDD server | SATA3 |
| Format HDD server | 3,5" |
| HDD-Format | 3.5" |
| Buffer HDD server | 512MB |
| Capacitate HDD server | 16 TB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| HDD capacity | 16 TB |
| Viteza rotatie HDD server | 7200 rpm |

Nu există recenzii încă.