HDD intern WD, 3.5″, 10TB, 7200rpm, WD GOLD, SATA3, 256MB, Data transfer rate: 262 mb/s
Hard Disk-uri server
HDD intern Western Digital GOLD, 3.5", 10TB, SATA3, 7200 RPM,
Producator:
Wd
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.637,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | WD |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Buffer HDD server | 256MB |
| Interfață HDD server | SATA3 |
| Format HDD server | 3,5" |
| HDD-Format | 3.5" |
| Capacitate HDD server | 10 TB |
| HDD capacity | 10 TB |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Non-operating shock | 250 G |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Noise level (idle) | 34 dB |
| Viteza rotatie HDD server | 7200 rpm |
| Hot-swap | Yes |
| Power consumption (idle) | 8 W |
| HDD sustained transfer rate | 262 MiB/s |
Nu există recenzii încă.