Laptop Lenovo ThinkBook 15 G4 ABA, 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, AMD Ryzen 7 5825U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3), Video: Integrated AMD Radeon Graphics, RAM: 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200, SSD: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe, Optical: no ODD, 4-in-1 Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, Camera: FHD 1080p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M, WLAN Wi-Fi 6 11ax, 2×2 , Bluetooth 5.1, WWAN (3G/4G): none, Fingerprint: Touch Style, I/O Ports: 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4), 1x HDMI, up to 4K/60Hz, 1x Card reader, 1x Ethernet (RJ-45), 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount), Battery: Integrated 45Wh, Keyboard: Backlit, English, Color: Mineral Grey, Weight: Starting at 1.7 kg (3.75 lbs), Dimensions: 357 x 235 x 18.9 mm (14.1 x 9.25 x 0.74 inches), Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, OS: None
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop Lenovo ThinkBook 15 G4 ABA, 15.6" FHD, AMD
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
5.475,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| Tip placa video | Integrata |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Camera WEB | Full HD |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| Sistem de operare | Fără OS |
| Luminozitate | 300 nt |
| Model Procesor | 5825U |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | AMD Ryzen 7 |
Nu există recenzii încă.