
SKU: FWM-V814T2SD+++
Categorie: Masini de spalat rufe automate
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.793,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii

| Producator | FRAM |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Viteză centrifugare | 1400 rpm |
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Clasa energetică | D |
| Capacitate de încărcare | 8 kg |
| Slim | Nu |
| Functii | Blocare acces copii |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 72.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 55.70 cm |
Nu există recenzii încă.