
SKU: HDW-FS4506DSE++
Categorie: Masini de spalat vase independente
38 în stoc
1.123,99lei 2.272,99lei
38 în stoc

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Încărcare la jumătate | Da |
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 10-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasa energetică | E |
| Culoare | Argintiu |
| Start intarziat | Da |
| Tip display: | LED |
| Functii produs | Aquastop |
| Programe | Intensiv 65°C |
| Greutate | 33.80 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 44.80 cm |
| Adancime | 59.80 cm |
Nu există recenzii încă.