Memorie RAM ADATA, XPG GAMMIX D10, DIMM, DDR4, 8GB, 2400MHz, CL16, 1.2V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM ADATA Gammix D10, DIMM, DDR4, 8GB, CL16, 2400Mhz
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
395,98lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 999 |
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| SPD speed | 2666 MHz |
| Compatible chipsets | Intel® X299 |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Frecventa | 3000 MHZ |
| Memory voltage | 1.2 V |
Nu există recenzii încă.