Memorie RAM Kingston Fury Beast White, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1.35V, Kit of 2, RGB SE
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston Fury Beast White, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
7 în stoc
621,99lei
7 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory ranking | 1 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.