| General | |
| Recomandat pentru Gaming |
Da
|
| Serie |
FURY Beast
|
| Tip |
DDR3
|
| Capacitate |
4 GB
|
| Frecventa |
1866 MHz
|
| Latenta CAS |
10 CL
|
| Radiator |
FURY Beast
|
| Standard |
PC3-14900
|
| Tensiune alimentare |
1.5 V
|
| Timing |
10-11-10-30
|
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR3, 4GB, CL10, 1866MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
400,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 10 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory ranking | 1 |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| CAS latency | 10 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | No |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Frecventa | 1866 MHZ |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.