| General | |
| Recomandat pentru Gaming |
Da
|
| Serie |
FURY Beast
|
| Tip |
DDR5
|
| Capacitate |
16 GB
|
| Frecventa |
5200 MHz
|
| Latenta CAS |
40 CL
|
| Radiator |
FURY Beast
|
| Standard |
PC5-41600
|
| Tensiune alimentare |
1.25 V
|
| Timing |
40-40-40
|
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR5, 16GB, CL40, 5200MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
559,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| JEDEC standard | Yes |
| Memory data transfer rate | 5200 MT/s |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row active time | 32 ns |
| Lead plating | Gold |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case width | 196.9 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.5 kg |
| Memory clock speed | 2600 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.