Memorie RAM Kingston Fury Renegade RGB, DIMM, DDR4, 8GB, 3000MHz, CL15, 1.35V, RGB Lighting

Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, CL15, 3000Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
388,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Frecventa | 3000MHz |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Tip | DDR4 |
| Iluminare led | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 15 |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.