Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR3, 4GB, 1333MHz, CL9, 1.5V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR3, 4GB, CL9, 1333MHz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
220,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 9 CL |
| Ecran Curbat: | Da |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Radiator | Nu |
| Kit quad channel | Da |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1080 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Boxe integrate | Nu |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.