| Recomandat pentru Gaming |
Da
|
| Serie |
Dominator Platinum RGB
|
| Tip |
DDR5
|
| Capacitate |
32 GB
|
| Frecventa |
5200 MHz
|
| Kit Dual Channel |
2x 16 GB
|
| Latenta CAS |
40 CL
|
| Radiator |
Dominator Platinum RGB
|
| Standard |
PC5-41600U
|
| Tensiune alimentare |
1.25 V
|
| Timing |
40-40-40
|
| Iluminare LED |
Da, LED RGB
|
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair DOMINATOR PLATINUM, DIMM, DDR5, 32GB (2x16GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.568,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Da |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Latenta | 40 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare led | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Backlight colour | Multicolour |
| SPD voltage | 1.1 V |
| SPD latency | 40 |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.