Memorie RAM DIMM Corsair VENGEANCE® LPX 64GB (2 x 32GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 Memory Kit – Black Memory Color BLACK SPD Latency 15-15-15-36 SPD Speed 2133MHz SPD Voltage 1.2V Speed Rating PC4-25600 (3200MHz) Compatibility Intel Z390,AMD 400 Series,AMD X570 Heat Spreader Anodized Aluminum Package Memory Format DIMM Performance Profile XMP 2.0 Package Memory Pin 288
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black, DIMM, DDR4, 64GB (2x32GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
8 în stoc
1.004,99lei
8 în stoc
| Capacitate memorie RAM | 64GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 16 CL |
| Memory channels | Dual-channel |
| Cooling type | Heatsink |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| SPD latency | 15 |
| SPD voltage | 1.2 V |
| SPD speed | 2133 MHz |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.