Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 32GB (2x16GB), DDR4 2666MHz, CL15, 1.2V, black, XMP 2.0
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black, DIMM, DDR4, 32GB (2x16GB),
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
495,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 15 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 16 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory channels | Quad-channel |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.