Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB), DDR4 2400MHz, CL14, 1.2V XMP 2.0 BLACK
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black, DIMM, DDR4, 8GB, CL14,
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
135,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 14 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 14 |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.