Memorie RAM DIMM Corsair XMS3 8GB (2x4GB), DDR3 1600MHz, CL9, 1.65V, XMP
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair XMS3, DIMM, DDR3, 8GB (2x4GB), CL9, 1600MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
323,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Da |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 9 CL |
| Ecran Curbat: | Da |
| Cooling type | Heatsink |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 40 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Capacitate | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1080 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Boxe integrate | Nu |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Internal memory type | DDR5 |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.75 kg |
| Component for | PC |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Width | 66 mm |
| Depth | 133.4 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Weight | 32.4 g |
| Package width | 95.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.5 mm |
| Package weight | 101.7 g |
| Backlight | No |
| Internal memory | 100 ramGB |
| Recomandat pt gaming | D a Ramona |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.