Memorie RAM DIMM Corsair 4GB (1x4GB), DDR3 1333MHz, CL9, 1.5V
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Corsair, DIMM, DDR3, 4GB, CL9, 1333MHz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
213,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 9 CL |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Radiator | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tip | DDR3 |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Number of pins | 240 |
| CAS latency | 5 |
| Frecventa | 1333 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.