Memorie RAM Patriot, SODIMM, DDR4, 16GB, 2400MHZ
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Patriot, SODIMM, DDR4, 16GB, CL19, 2400MHZ
Producator:
Patriot
Disponibilitate:
Stoc epuizat
524,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
|---|---|
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Latenta | 19 CL |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory ranking | 1 |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| CAS latency | 17 |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Producator | PATRIOT |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.