Memorie RAM Patriot, Signature Premium Line, DIMM, DDR4, 4GB, 2400MHz, CL17, 1.2V, Radiator
Memorii RAM Desktop
Memorie RAM Patriot Signature Premium Line, DIMM, DDR4, 4GB, CL17,
Producator:
Patriot
Disponibilitate:
Stoc epuizat
252,99lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Radiator RAM | Da |
| Iluminare | Nu |
| Recomandat Gaming | Da |
| Latenta | 17 CL |
| Radiator | Da |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare led | Nu |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Capacitate | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 17 |
| Master (outer) case net weight | 11.5 kg |
| Frecventa | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Master (outer) case width | 290 mm |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Producator | PATRIOT |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.