Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 32GB, ECC, 2666Mhz, CL 19
Memorii RAM Server
Memorie RAM Server Kingston, DIMM, DDR4, 32GB, ECC, CL19, 2666Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.166,98lei
Stoc epuizat
| ECC | Yes |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Frecventa | 2666MHZ |
| Latenta | 19 CL |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.