USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 64GB, USB 3.2, metalic
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Kingston, DataTraveler Kyson, 64GB, USB 3.2
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
65,99lei
100 în stoc
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| PIN-secured access | No |
| Capacitate SSD extern | 1 TB |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Interfata SSD extern | USB |
| Read speed | 200 MB/s |
| Culoare | Argintiu |
| Master (outer) case gross weight | 403.85 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.