| Capacitate | 256 GB |
| Interfata: | USB 3.1 |
| Rata de transfer | Citire: 420 MB/s Scriere: 380 MB/s |
| Tip Memorie | Flash |
| Sisteme de operare | Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 11 x 21 x 71 |
13 în stoc
421,99lei
13 în stoc
| Capacitate | 256 GB |
| Interfata: | USB 3.1 |
| Rata de transfer | Citire: 420 MB/s Scriere: 380 MB/s |
| Tip Memorie | Flash |
| Sisteme de operare | Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 11 x 21 x 71 |
| Capacitate USB | 256GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.1 |
| Criptare Hardware | Da |
| Dimensiune mini | Da |
| Password protection | Yes |
| Key ring | Yes |
| Culoare | Negru |
| Capacity | 256 GB |
| Write speed | 380 MB/s |
| Mac compatibility | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Read speed | 420 MB/s |
| Master (outer) case width | 135 mm |
| Master (outer) case length | 368 mm |
| Master (outer) case height | 104 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.7 kg |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.