| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Interfata | USB 3.1 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 200 |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 150 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 21.34 x 70.87 x 11.43 |
Stoc epuizat
207,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Interfata | USB 3.1 |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 200 |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 150 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 21.34 x 70.87 x 11.43 |
| Capacitate USB | 64GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-3.1 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Password protection | Yes |
| Culoare | Transparent |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.