Monitor 27″ Philips 272E2FA, FHD 1920*1080, 75 Hz, IPS, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, 16:9, 4 ms, 350 cd/ mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, LowBlue Mode, EasyRead, AMD FreeSync, VGA, DP, HDMI, PC audio-in, Headphone out, boxe 2* 3W, Kensington lock, VESA 100*100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 27" Philips 272E2FA, FHD 1920*1080, 75 Hz, IPS, Anti-Glare,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
19 în stoc
1.009,99lei
19 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| PC Audio in | Yes |
| Power supply type | External |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel density | 82 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DVI port | No |
| Height (with stand) | 462 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Depth (with stand) | 234 mm |
| Depth (without stand) | 38 mm |
| Height (without stand) | 354 mm |
| Weight (without stand) | 3.43 kg |
| NTSC coverage (typical) | 97.4% |
| Colour gamut | 97.4% |
| sRGB coverage (typical) | 113.1% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 386829 |
| Weight (with stand) | 4.76 kg |
| Regulatory Approvals | CB; EPA; CE Mark; CU-EAC; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003 |
Nu există recenzii încă.