| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
102 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2493 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
13 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 493 x 369 x 220 mm
Fara suport: 493 x 286 x 53 mm |
| Greutate |
Cu suport: 2.8 Kg
Fara suport: 2.4 Kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Philips 221V8LD, 21.5 inch, FHD, 4 ms, 75
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
919,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 22.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Tip panel | VA |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Montare VESA | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Audio input | No |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Pixel density | 102 ppi |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Pixel pitch | 0.2493 x 0.241 mm |
| Viewable size, horizontal | 47.9 cm |
| Viewable size, vertical | 26 cm |
| Width (with stand) | 493 mm |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Height (with stand) | 369 mm |
| Width (without stand) | 493 mm |
| Depth (without stand) | 44 mm |
| Height (without stand) | 286 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399200 |
| Weight (with stand) | 2.69 kg |
| Weight (without stand) | 2.3 kg |
| Regulatory Approvals | CB; UKRAINIAN; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.