Monitor 34″ PHILIPS 346E2CUAE, QHD 3440*1440, 100 Hz, 300 cd/mp, 21:9, Anti-Glare, 3H, Haze 25%, WLED, VA, 3000:1, Flicker-free, 4 ms, 178/178, DP, HDMI, USB-C, audio out, boxe 2*5W, PIP/PBP mode, Kensington lock, VESA 100*100, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 34" PHILIPS 346E2CUAE, QHD 3440*1440, 100 Hz, 300 cd/mp,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.038,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| RMS rated power | 5 W |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| AMD FreeSync | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display surface | Matt |
| DVI port | No |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Depth (with stand) | 257 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| Digital vertical frequency | 48 – 120 Hz |
| Display brightness (peak) | 350 cd/m² |
| Weight (with stand) | 10.1 kg |
| Pixel density | 110 ppi |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Depth (without stand) | 110 mm |
| sRGB coverage (typical) | 121.3% |
| NTSC coverage (typical) | 99.5% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 380385 |
| Height (with stand) | 495 mm |
| Weight (without stand) | 7.83 kg |
| Regulatory Approvals | cETLus; CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; UKRAINIAN |
Nu există recenzii încă.