Monitor 17″ PHILIPS 172B9T, multitouch 10 puncte, SXGA 1208*1024, IPS, 1 ms, flicker free, low blue light, 5:4, 60 Hz, 250 cd/mp, 1000:1, Anti-Glare, WLED, 170/160, VGA, DVI, DP, HDMI, 2*USB fast charging, PC audio-in, Headphone out, boxe 2*2W, VESA 100×100, Kensington lock, 4-sided frameless, cabluri D-sub/ HDMI/ DP/ USB/ audio incluse, Stylus touch pen inclus, culoare negru
Monitor 17" PHILIPS 172B9T, multitouch 10 puncte, SXGA 1208*1024, IPS,
Stoc epuizat
2.318,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 17.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 17.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Screen-Format | 5:4 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Gama monitor | Business |
| Segment | Business |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Audio input | Yes |
| Tip panel | TN |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Panel type | TN |
| Touchscreen technology | Projected capacitive system |
| Number of simultaneous touchpoints | 10 |
| Display surface | Gloss |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Surface hardness | 7H |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB Touch port | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 90° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 10 kWh |
| Power supply type | External |
| Depth (with stand) | 227 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Mobile operating systems supported | Android 7.1, Android 7.0, Android 6.0, Android 5.0, Android 4.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Folding angle | 70° |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; SEMKO; UKRAINIAN; ICES-003; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS |
| Touch method | Stylus, Finger, Glove |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Rezolutie monitor | 1280 x 1024 |
| Rata de aspect | 5:4 |
| Display resolution | 1280 x 1024 pixels |
| Native aspect ratio | 5:4 |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Height adjustment | 7.6 cm |
| Palm rejection area | 30 x 30 mm |
| Colour gamut | 87% |
| NTSC coverage (typical) | 87% |
| Height (without stand) | 322 mm |
| Aspect ratio | 5:4 |
| Pixel pitch | 0.264 x 0.264 mm |
| Pixel density | 96 ppi |
| Viewable size, horizontal | 33.8 cm |
| Viewable size, vertical | 27 cm |
| Display diagonal (metric) | 43.2 cm |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Multi-touch | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| sRGB coverage (typical) | 103% |
| Power consumption (PowerSave) | 7.7 W |
| Width (without stand) | 376 mm |
| Weight (without stand) | 3.26 kg |
| Display viewable area (HxV) | 337.9 x 270.3 mm |
| Recommended resolution | 1280 x 1024 @ 60 Hz |
| HD type | SXGA |
| Width (with stand) | 376 mm |
| Height (with stand) | 399 mm |
| Weight (with stand) | 6.24 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388185 |
Nu există recenzii încă.