MONITOR 27″ AOC 27V5CE/BK, Tehnologie display: IPS, Rezolutie: 1920×1080, Tip iluminare fundal: W-LED, Aspect Ratio: 16:9, Anti glare, Luminozitate: 300 niti, Timp de raspuns: 4ms GtG, Angle View: 178/178, Contrast static: 1000:1, Contrast dinamic: 20M:1, Rata de Refresh: 75 Hz, Nr. Culori: 16.7M, Conectivitate: 1 x HDMI 1.4, 1 x Audio out, 4 x USB, 1 x USB-C 3.2, 100 x 100 VESA, Low Blue Light
Monitoare LED
MONITOR 27" AOC 27V5CE/BK, Tehnologie display: IPS, Rezolutie: 1920×1080, Tip
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
13 în stoc
1.576,99lei
13 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Pixel density | 82 ppi |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| RMS rated power | 6 W |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Detachable stand | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Built-in microphone | No |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| NTSC coverage (typical) | 88% |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Exterior finish type | Matt |
| Weight (with stand) | 5.23 kg |
| Number of OSD languages | 19 |
| Adobe RGB coverage | 87% |
| sRGB coverage (typical) | 101% |
| DCI-P3 coverage | 81% |
| Tilt angle range | 3 – 21° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1210404 |
Nu există recenzii încă.