Monitor 27″ AOC AG274FZ, FHD 1920*1080, Gaming, IPS, 16:9, 260 Hz,WLED, 1 ms, 400 cd/m2, 1000:1, 178/178, pivot, headphone out,microphone, speakers 2*5W+DTS, HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 2, USB 3.2 x4, Freesync Premium G-SYNC Compatible, cabluri HDMI/ DP incluse, consum 40 watt, VESA 100*100,negru+ rosu
Monitoare LED
Monitor 27" AOC AG274FZ, FHD 1920*1080, Gaming, IPS, 16:9, 260
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.482,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| RMS rated power | 5 W |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power adapter included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Detachable stand | Yes |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| G-Sync | Da |
| Response time | 0.5 ms |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Adobe RGB coverage | 92% |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Charging port type | USB Type-A |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Height (without stand) | 368.2 mm |
| Width (with stand) | 612.9 mm |
| Depth (with stand) | 352.1 mm |
| Projection function | Logo |
| Exterior finish type | Matt |
| Light effects | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Height (with stand) | 547.3 mm |
| Maximum refresh rate | 260 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 260 Hz |
| Colour gamut | 85% |
| sRGB coverage (typical) | 111% |
| NTSC coverage (typical) | 94% |
| DCI-P3 coverage | 86% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 260 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 737843 |
| Width (without stand) | 612.9 mm |
| Depth (without stand) | 64.5 mm |
Nu există recenzii încă.