| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2482 mm
|
| Standarde |
NTSC: 72% Coverage
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
0.3 W (standby)
|
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 493 x 388 x 163 mm
Fara suport: 493 x 293 x 36 mm |
| Greutate |
Cu suport: 2.1 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free AdaptiveSync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Altele |
AdaptiveSync
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| VGA |
1
|
| RJ-45 |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 22B2QAM, 21.5", FHD, 4 ms, 75 Hz,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
919,00lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power cable length | 1.5 m |
| Detachable stand | Yes |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Response time (fast) | 4 ms |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Fast charging | No |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Microphone in | Yes |
| Pixel pitch | 0.2482 x 0.2482 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.483 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 704848 |
| Width (with stand) | 492.8 mm |
| Depth (with stand) | 162.9 mm |
| Height (with stand) | 388.1 mm |
| Weight (with stand) | 2.1 kg |
| Width (without stand) | 492.8 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Height (without stand) | 292.7 mm |
Nu există recenzii încă.