| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
23.6 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
165 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.27156 mm
|
| Standarde |
Adobe RGB: 89% Coverage
sRGB: 120% Coverage |
| Culoare |
Negru/Rosu
|
| Putere consumata |
27 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 536 x 421 x 227 mm
Fara suport: 536 x 321 x 69 mm |
| Greutate |
Cu suport: 3.9 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Curbat |
Da
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-1/+21.5
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC C24G2AE/BK, 23.6inch, FHD VA, 1 ms, 165Hz,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.395,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 23.6.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen curvature | 150 cm |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Fast charging | No |
| Front bezel colour | Black/Red |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Weight (with stand) | 3.84 kg |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Microphone in | Yes |
| Pixel pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Display diagonal (metric) | 59.944 cm |
| Width (with stand) | 536.1 mm |
| Width (without stand) | 536.1 mm |
| Depth (without stand) | 68.5 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393440 |
| Height (with stand) | 421.2 mm |
Nu există recenzii încă.