Monitoare LED
Monitor 27" AOC 27G2AE/BK, Gaming, FHD 1920*1080, 144 Hz, 1
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.403,00lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Colour depth | 6 bit |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 144 Hz |
| Fast charging | No |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Weight (with stand) | 5.2 kg |
| Width (with stand) | 612.1 mm |
| Width (without stand) | 612.1 mm |
| sRGB coverage (typical) | 118% |
| Microphone in | Yes |
| Weight (without stand) | 4.65 kg |
| Height (with stand) | 525.9 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405268 |
Nu există recenzii încă.