| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
34 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
2560 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
21:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Densitate pixeli |
81 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
36 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 3 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 818 x 475 x 254 mm
Fara suport: 818 x 371 x 56 mm |
| Greutate |
Cu suport: 8.1 Kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5.5/+22
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor WLED AOC Q34E2A, 34inch, IPS QHD, 4ms, 75Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.129,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 21:9 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| MNT-Color | Black |
| Tip panel_OLD | QHD IPS |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1080 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported video modes | 1080p |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Display technology | LED |
| Power adapter included | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| RMS rated power | 3 W |
| Power cable length | 1.8 m |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Fast charging | No |
| Weight (with stand) | 8.1 kg |
| Adobe RGB coverage | 91% |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1080 |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Pixel density | 81 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Height (with stand) | 475 mm |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1080 |
| Tilt angle range | -6 – 23° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413387 |
| Width (with stand) | 817.4 mm |
| Depth (with stand) | 253.8 mm |
| Width (without stand) | 817.4 mm |
| Depth (without stand) | 55.7 mm |
| Height (without stand) | 370.7 mm |
Nu există recenzii încă.