Monitor 27″ AOC I2790PQU/BT, FHD 1920*1080, 60 Hz, 4 ms, IPS, WLED, 16:9, 250 cd/mp, 1000:1, 178/178, flicker free, low blue light, HDMI, DP, VGA, 4* USB, headphone out, boxe 2*2W, cabluri VGA/ HDMI/ DP incluse, pivot, VESA 100×100, culoare gri
Monitoare LED
Monitor 27" AOC I2790PQU/BT, FHD 1920*1080, 60 Hz, 4 ms,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.698,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Feet colour | Grey |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Weight (without stand) | 4 kg |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Depth (with stand) | 199.7 mm |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Adobe RGB coverage | 75% |
| Pixel frequency | 170 MHz |
| Front bezel colour | Grey |
| Swivel angle range | -165 – 165° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 396605 |
| Width (with stand) | 612.6 mm |
| Height (with stand) | 529 mm |
| Weight (with stand) | 5.8 kg |
| Width (without stand) | 612.6 mm |
| Depth (without stand) | 45.3 mm |
| Height (without stand) | 362.1 mm |
Nu există recenzii încă.