| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
2 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
170/160 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2482 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
22 W
|
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 504 x 394 x 199 mm
|
| Greutate |
2.72 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-3.5/+21.5
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 22E1D, 21.5", FHD TN, 2 ms,60 Hz,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
986,98lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 21.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 2ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Audio input | Yes |
| Tilt angle range | -3.5 – 21.5° |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Detachable stand | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Colour depth | 6 bit |
| Weight (with stand) | 2.79 kg |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Fast charging | No |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Width (with stand) | 504.4 mm |
| Depth (without stand) | 47 mm |
| Audio cable length | 1.5 m |
| Bezel thickness type | Normal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Depth (with stand) | 199.4 mm |
| Adobe RGB coverage | 73% |
| Response time | 2 ms |
| Microphone in | Yes |
| DVI cable length | 1.8 m |
| Pixel pitch | 0.2482 x 0.2482 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388953 |
| Height (with stand) | 305.5 mm |
| Width (without stand) | 504.4 mm |
| Height (without stand) | 305.5 mm |
Nu există recenzii încă.