Monitor 19.5″ AOC E2070SWN, HD+ 1600*900, TN , 16:9, WLED, 5 ms, 200 cd/m2, 90/50, 20M:1/ 600:1, VGA, VESA, Kensington lock, Black
Monitoare LED
Monitor 19.5" AOC E2070SWN, HD+ 1600*900, TN , 16:9, WLED,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
766,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 19.x" |
| MNT-Screen-Size | 19.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 1600 x 900 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| DisplayPort | Nu |
| Display surface | Matt |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Boxe integrate | Nu |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Number of OSD languages | 16 |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Depth (without stand) | 48.9 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Contrast ratio (typical) | 600:1 |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Bezel thickness type | Normal |
| Rezolutie monitor | 1600 x 900 |
| Display resolution | 1600 x 900 pixels |
| HDCP | No |
| VGA cable length | 1.2 m |
| Power cable length | 1.2 m |
| Display brightness (peak) | 200 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 |
| Viewing angle, vertical | 50° |
| Viewable size, horizontal | 43.4 cm |
| Viewable size, vertical | 26.3 cm |
| Viewable size diagonal | 49.5 cm |
| Display diagonal (metric) | 49.53 cm |
| Pixel frequency | 140 MHz |
| Tilt angle range | -3 – 10° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393942 |
| Width (with stand) | 464.6 mm |
| Depth (with stand) | 176 mm |
| Height (with stand) | 346.3 mm |
| Weight (with stand) | 2.27 kg |
| Width (without stand) | 464.6 mm |
| Height (without stand) | 280.2 mm |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.