MONITOR 27″ SAMSUNG LS27B610EQUXEN
Monitoare LED
MONITOR 27" SAMSUNG LS27B610EQUXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.169,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| Tip panel_OLD | QHD IPS |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDCP version | 1.4 |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 83% |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Response time | 5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Market positioning | Consumer |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Stand type | HAS stand |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Image size | Y |
| Auto source switch+ | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Weight (without stand) | 3.6 kg |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Installation CD | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Display brightness (min) | 250 cd/m² |
| Depth (without stand) | 45.4 mm |
| Colour name | Black |
| Tilt angle range | -4 – 24° |
| Depth (with stand) | 192.9 mm |
| Pivot angle | -4 – 92° |
| Annual energy consumption | 34 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1041720 |
| Width (with stand) | 616.2 mm |
| Height (with stand) | 538.5 mm |
| Width (without stand) | 616.2 mm |
| Height (without stand) | 367.7 mm |
Nu există recenzii încă.