Monitor Samsung 23.8″ SR650 LS24R650FDUXEN, 16:9, IPS, 250 cd/mp, 1000:1, FHD 1920*1080, 5 ms, 178/178, 75 Hz, Flicker free, Free Sync, game mode, D-sub, DP, HDMI, 4*USB, headphone, pivot, VESA 100*100, cabluri HDMI/ USB incluse, dark blue gray
Monitoare LED
Monitor Samsung 23.8" SR650 LS24R650FDUXEN, 16:9, IPS, 250 cd/mp, 1000:1,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.337,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 23.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Feet colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Weight (with stand) | 5.1 kg |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Samsung Magic Function | MagicBright |
| Tilt angle range | -5 – 24° |
| Width (with stand) | 539.4 mm |
| Width (without stand) | 539.4 mm |
| Colour name | DARK BLUE GRAY |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 360398 |
| Depth (with stand) | 200.5 mm |
| Height (with stand) | 473.8 mm |
| Depth (without stand) | 71.6 mm |
| Height (without stand) | 319.7 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 15% |
Nu există recenzii încă.